AEL Limassol
WDWDD
Stand
First Division
1. Division 23/24
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 26 | 18 | 5 | 3 | 54:16 |
DWLL
| 59 | |
2 | Aris Limassol | 26 | 18 | 2 | 6 | 53:21 |
LDWL
| 56 | |
3 | AEK Larnaca | 26 | 15 | 7 | 4 | 44:26 |
WDWW
| 52 | |
4 | Pafos | 26 | 15 | 5 | 6 | 48:20 |
LLWW
| 50 | |
5 | Omonia Nicosia | 26 | 14 | 7 | 5 | 49:30 |
WWLW
| 49 | |
6 | Anorthosis Famagusta | 26 | 14 | 5 | 7 | 38:23 |
DLLL
| 47 | |
7 | Apollon Limassol | 26 | 10 | 8 | 8 | 37:27 |
LWLDD
| 38 | |
8 | Nea Salamis Famagusta | 26 | 10 | 6 | 10 | 34:39 |
LLDL
| 36 | |
9 | AEL Limassol | 26 | 9 | 3 | 14 | 34:45 |
DWDD
| 30 | |
10 | Ethnikos Achna | 26 | 6 | 8 | 12 | 39:56 |
WWDW
| 26 | |
11 | APK Karmiotissa | 26 | 5 | 5 | 16 | 31:53 |
WDWD
| 20 | |
12 | AEZ Zakakiou | 26 | 2 | 10 | 14 | 28:59 |
LDLL
| 16 | |
13 | Othellos Athienou | 26 | 3 | 6 | 17 | 20:52 |
DLLW
| 15 | |
14 | Doxa Katokopias | 26 | 3 | 3 | 20 | 14:56 |
WLWWD
| 12 |
1. Division 23/24, Championship Round
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 30 | 19 | 6 | 5 | 56:19 |
DWLL
| 63 | |
2 | AEK Larnaca | 30 | 18 | 8 | 4 | 48:27 |
WDWW
| 62 | |
3 | Aris Limassol | 30 | 19 | 3 | 8 | 57:26 |
LDWL
| 60 | |
4 | Omonia Nicosia | 30 | 17 | 7 | 6 | 54:33 |
WWLW
| 58 | |
5 | Pafos | 30 | 17 | 5 | 8 | 52:24 |
LLWW
| 56 | |
6 | Anorthosis Famagusta | 30 | 14 | 6 | 10 | 41:29 |
DLLL
| 48 |
1. Division 23/24, Relegation Round
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 31 | 11 | 10 | 10 | 42:32 |
LWLDD
| 43 | |
2 | AEL Limassol | 31 | 11 | 6 | 14 | 40:49 |
DWDD
| 39 | |
3 | Ethnikos Achna | 31 | 10 | 9 | 12 | 48:60 |
WWDW
| 39 | |
4 | Nea Salamis Famagusta | 31 | 10 | 8 | 13 | 36:46 |
LLDL
| 38 | |
5 | APK Karmiotissa | 31 | 7 | 7 | 17 | 38:57 |
WDWD
| 28 | |
6 | Doxa Katokopias | 31 | 6 | 4 | 21 | 19:61 |
WLWWD
| 22 | |
7 | Othellos Athienou | 31 | 4 | 8 | 19 | 28:58 |
DLLW
| 20 | |
8 | AEZ Zakakiou | 31 | 2 | 11 | 18 | 30:68 |
LDLL
| 17 |
Woordenlijst
- G: Gespeeld
- W: Gewonnen
- G: Gelijke spelen
- V: Verliezen
- Pnt: Punten
- Kampioenschapsronde
- Degradatie speelronde
- Champions League kwalificatie
- Conference League kwalificatie
Topscorers
Cyprus Cup
O19 EK Kwalificaties, Vrouwen
First Division
Speler | Wedstrijden | Assists | Doelpunten |
---|---|---|---|
Andreas Makris | 0 | 0 | 6 |
Slobodan Medojevic | 0 | 0 | 3 |
Djalma Antonio da Silva Filho | 0 | 0 | 3 |
Evangelos Andreou | 0 | 0 | 3 |
Petar Filipovic | 0 | 0 | 2 |
Team informatie
- Land Cyprus
- Stad Limassol
- Locatie Alphamega Stadium
- Manager Garpozis, Alexandros
- Marktwaarde -
Team Wedstrijden
Alle competities
First Division
30 mrt.
1:00 PM
1:00 PM
AEL Limassol
Ethnikos Achna
03 apr.
12:00 PM
12:00 PM
APK Karmiotissa
AEL Limassol
08 apr.
12:00 PM
12:00 PM
AEZ Zakakiou
AEL Limassol
12 apr.
12:00 PM
12:00 PM
AEL Limassol
Othellos Athienou
Teams
Manager
Alexandros Garpozis
Doelman
Michalis Kyriakou
32
Ioannis Anestis
99
Miguel Oliveira
16
Verdediger
Djalma Antonio da Silva Filho
66
Christoforos Frantzis
2
Luiyi Ramon de Lucas Perez de Lucas Perez
30
Lampros Genethliou
89
Hugo Cerqueira Pinto Basto
5
Lautaro Cano
70
Ravy Tsouka Dozi
24
Sebastien Dewaest
91
Petar Filipovic
23
Kypros Neophytou
49
Middenvelder
Evdoras Sylvestros
22
Slavoljub Srnic
14
Vasilios Papafotis
8
Javier Mendoza
10
Giannis Gerolemou
71
Slobodan Medojevic
6
George Marsh
21
Evangelos Andreou
7
Leontios Zacharia
46
Christos Sergiou
75
Aanvaller
Ahmad Mendes Moreira
17
Andreas Makris
33
Georgi Plamenov Minchev
29
Themistoklis Themistokleous
73
Michalis Kolias
34
Saido Berahino
9
Michael Andreas Odysseos
76
Fabrice Kah
77
Jonathan Morsay
25
Alexander Kacaniklic
20