Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Malmo 3 3 0 0 11:1
WWW
9
2 Djurgårdens IF 3 2 1 0 9:4
WDW
7
3 Mjallby 3 2 1 0 5:1
WWD
7
4 Hammarby IF 3 2 0 1 6:3
WLW
6
5 IK Sirius 3 2 0 1 5:3
WWL
6
6 Halmstad 3 2 0 1 2:3
LWW
6
7 AIK 3 1 2 0 4:3
WDD
5
8 Brommapojkarna 3 1 1 1 9:6
WDL
4
9 BK Hacken 3 1 1 1 7:7
LDW
4
10 Elfsborg 3 1 1 1 3:5
DWL
4
11 IFK Göteborg 3 1 0 2 2:5
LLW
3
12 GAIS 3 1 0 2 2:6
LWL
3
13 Norrkoping 3 1 0 2 2:8
LLW
3
14 IFK Varnamo 3 0 1 2 3:8
DLL
1
15 Vasteras SK 3 0 0 3 0:3
LLL
0
16 Kalmar 3 0 0 3 2:6
LLL
0
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Champions League kwalificatie
  • Conference League kwalificatie
  • Degradatie Playoffs
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

no-results-found

Er zijn geen topscorers beschikbaar voor dit team

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Stockholm
  • Locatie Tele2 Arena
  • Manager Bergstrand, Kim
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Kim Bergstrand
Kim Bergstrand
Zweden Zweden
Doelman
 Malkolm Nilsson Safqvist
Malkolm Nilsson Safqvist
Zweden Zweden
30
 Jacob Widell Zetterstrom
Jacob Widell Zetterstrom
Zweden Zweden
35
 Max Croon
Max Croon
Zweden Zweden
40
Verdediger
 Marcus Danielson
Marcus Danielson
Zweden Zweden
3
 Jacob Une Larsson
Jacob Une Larsson
Zweden Zweden
4
Tenho
Tenho
Finland Finland
5
 Keita Kosugi
Keita Kosugi
Japan Japan
27
Middenvelder
 Besard Sabovic
Besard Sabovic
Zweden Zweden
14
 Haris Radetinac
Haris Radetinac
Servië Servië
9
 Magnus Eriksson
Magnus Eriksson
Zweden Zweden
7
 Rasmus Schuller
Rasmus Schuller
Finland Finland
6
 Gustav Wikheim
Gustav Wikheim
Noorwegen Noorwegen
23
 Piotr Johansson
Piotr Johansson
Zweden Zweden
2
 Albin Ekdal
Albin Ekdal
Zweden Zweden
8
 Peter Therkildsen
Peter Therkildsen
Denemarken Denemarken
17
 Tobias Fjeld Gulliksen
Tobias Fjeld Gulliksen
Noorwegen Noorwegen
16
 Theo Bergvall
Theo Bergvall
Zweden Zweden
12
 Lucas Bergvall
Lucas Bergvall
Zweden Zweden
21
 Rasmus Nehrman
Rasmus Nehrman
Zweden Zweden
31
 Samuel Dahl
Samuel Dahl
Zweden Zweden
26
 Oskar Fallenius
Oskar Fallenius
Zweden Zweden
15
Aanvaller
 Musa Qurbanli
Musa Qurbanli
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
22
 Deniz Hummet
Deniz Hummet
Turkije Turkije
11
 Tokmac Chol Nguen
Tokmac Chol Nguen
Noorwegen Noorwegen
20
 Samuel Holm
Samuel Holm
Zweden Zweden
10
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\