Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 TSV 1860 München 3 3 0 0 9:3
9
2 Freiburg II 3 2 1 0 4:1
7
3 FC Ingolstadt 2 2 0 0 5:0
6
4 Elversberg 3 2 0 1 8:5 6
5 FC Saarbrucken 2 2 0 0 3:0
6
6 FC Viktoria Köln 3 2 0 1 6:4
6
7 Waldhof Mannheim 2 1 1 0 5:3
4
8 VfL 1899 Osnabrück 2 1 1 0 2:1
4
9 MSV Duisburg 3 1 1 1 3:3
4
10 Meppen 3 1 1 1 4:5
4
11 Dynamo Dresden 2 1 0 1 5:4
3
12 Zwickau 3 1 0 2 3:6
3
13 Erzgebirge 2 0 2 0 2:2
2
14 SC Verl 2 0 1 1 2:3
1
15 Wehen Wiesbaden 2 0 1 1 1:2
1
16 VfB Oldenburg 3 0 1 2 3:5 1
17 Borussia Dortmund II 2 0 1 1 1:5
1
18 RW Essen 3 0 1 2 4:11 1
19 Bayreuth 2 0 0 2 0:2 0
20 Hallescher 3 0 0 3 2:7
0
G
Gespeeld
W
Gewonnen
G
Gelijke spelen
V
Verliezen
Pnt
Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Stefaniak, Marvin
Marvin Stefaniak
2 0 2

Team informatie

  • Land Duitsland Duitsland
  • Stad Aue
  • Locatie Erzgebirgsstadion
  • Manager Rost, Timo
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Timo Rost
Timo Rost
Duitsland Duitsland
Doelman
 Martin Mannel
Martin Mannel
Duitsland Duitsland
1
 Philipp Klewin
Philipp Klewin
Duitsland Duitsland
25
 Lukas Sedlak
Lukas Sedlak
Duitsland Duitsland
36
Verdediger
 Felix Gottlicher
Felix Gottlicher
Duitsland Duitsland
15
 Ramzi Ferjani
Ramzi Ferjani
Duitsland Duitsland
40
 Jannis Lang
Jannis Lang
Duitsland Duitsland
4
 Niklas Jeck
Niklas Jeck
Duitsland Duitsland
22
 Korbinian Burger
Korbinian Burger
Duitsland Duitsland
5
 Marco Schikora
Marco Schikora
Duitsland Duitsland
21
 Steffen Nkansah
Steffen Nkansah
Ghana Ghana
24
 Alexander Sorge
Alexander Sorge
Duitsland Duitsland
6
 Anthony Barylla
Anthony Barylla
Duitsland Duitsland
23
 Linus Rosenlocher
Linus Rosenlocher
Duitsland Duitsland
29
Middenvelder
 Antonio Jonjic
Antonio Jonjic
Duitsland Duitsland
9
 Ognjen Gnjatic
Ognjen Gnjatic
Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
33
 Ulrich Taffertshofer
Ulrich Taffertshofer
Duitsland Duitsland
3
 Philipp Riese
Philipp Riese
Duitsland Duitsland
17
 Omar Sijaric
Omar Sijaric
Montenegro Montenegro
19
 Ivan Knezevic
Ivan Knezevic
Kroatië Kroatië
7
 Nico Gorzel
Nico Gorzel
Duitsland Duitsland
31
 Tom Baumgart
Tom Baumgart
Duitsland Duitsland
8
 Jann George
Jann George
Duitsland Duitsland
11
 Sam Schreck
Sam Schreck
Duitsland Duitsland
33
 Erik Majetschak
Erik Majetschak
Duitsland Duitsland
13
 Maximilian Thiel
Maximilian Thiel
Duitsland Duitsland
30
Aanvaller
 Boris Tashchy
Boris Tashchy
Oekraïne Oekraïne
14
 Marvin Stefaniak
Marvin Stefaniak
Duitsland Duitsland
34
 Tim Danhof
Tim Danhof
Duitsland Duitsland
2
 Elias Huth
Elias Huth
Duitsland Duitsland
32
 Paul Besong
Paul Besong
Duitsland Duitsland
22
 Lenn Jastremski
Lenn Jastremski
Duitsland Duitsland
20
 Dimitrij Nazarov
Dimitrij Nazarov
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
10
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\