Stand

League Cup 23/24, Group A

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Ayr United 4 3 1 0 14:5
DWWWL
11
2 Stirling Albion 4 3 1 0 12:7
DWWWL
10
3 St Johnstone 4 1 0 3 5:7
WLWLL
3
4 Stenhousemuir 4 1 0 3 3:6
LWLLL
3
5 Alloa Athletic 4 1 0 3 4:13
DLLWL
3

League Cup 23/24, Group B

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Partick Thistle 4 2 2 0 23:21
DWDWL
9
2 Falkirk 4 2 1 1 15:11
LWDLW
8
3 Dundee United 4 2 0 2 5:3
LLLWW
6
4 Spartans 4 2 0 2 5:5
LWLWL
6
5 Peterhead 4 0 1 3 12:20
LDLLL
1

League Cup 23/24, Group C

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Livingston 4 3 1 0 11:5
DWWWL
10
2 Hamilton Academical 4 2 2 0 13:9
DWWDD
9
3 Cove Rangers 4 2 1 1 14:13
DWWLD
8
4 Brechin City 4 1 0 3 4:8
WLLLW
3
5 Clyde 4 0 0 4 4:11
LLLLL
0

League Cup 23/24, Group D

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Ross County 4 3 1 0 16:10
WWDWL
10
2 Greenock Morton 4 3 0 1 11:4
WWLWL
9
3 Kelty Hearts 4 2 1 1 15:12
LLWWD
8
4 Stranraer 4 1 0 3 3:11
LLLWL
3
5 Edinburgh City 4 0 0 4 6:14
LLLLL
0

League Cup 23/24, Group E

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Airdrieonians 4 4 0 0 7:2
WWWWL
12
2 FC Dundee 4 3 0 1 5:2
LWLWW
9
3 Dumbarton 4 1 1 2 7:9
DLWDL
5
4 Inverness CT 4 1 0 3 5:7
LWLLL
3
5 Bonnyrigg Rose Athletic 4 0 1 3 4:8
LLLDL
1

League Cup 23/24, Group F

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Kilmarnock 4 3 1 0 13:8
WDWWL
10
2 Raith Rovers 4 2 2 0 15:13
DWDWL
9
3 Dunfermline Athletic 4 2 1 1 12:5
DDWLW
8
4 Albion Rovers 4 1 0 3 3:8
LLWLL
3
5 Annan Athletic 4 0 0 4 3:12
LLLLL
0

League Cup 23/24, Group G

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Motherwell 4 3 1 0 14:7
WDWWL
11
2 Queen of the South 4 2 2 0 14:14
LDWDW
8
3 East Fife 4 1 2 1 12:9
LDWDL
7
4 Queen's Park 4 1 1 2 8:7
DDLWL
4
5 Elgin City 4 0 0 4 1:12
LLLLL
0

League Cup 23/24, Group H

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 FC St Mirren 4 3 0 1 9:1
WWWWL
9
2 Forfar Athletic 4 3 0 1 6:6
LWWWL
9
3 Arbroath 4 1 1 2 9:11
LDLLW
5
4 Montrose 4 1 1 2 8:10
LWLDL
5
5 Cowdenbeath 4 0 2 2 9:13
LLDDL
2
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Playoffs

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Bair, Theo
Theo Bair
0 0 15
Spittal, Blair
Blair Spittal
0 0 9
Biereth, Mika
Mika Biereth
0 0 6
Wilkinson, Conor
Conor Wilkinson
0 0 3
Casey, Dan
Dan Casey
0 0 3

Team informatie

  • Land Schotland Schotland
  • Stad Motherwell
  • Locatie Fir Park
  • Manager Kettlewell, Stuart
  • Marktwaarde -

Team Wedstrijden

no-search-results-found

Currently, there are no results available.

Teams

Manager
 Stuart Kettlewell
Stuart Kettlewell
Schotland Schotland
Doelman
 Aston Oxborough
Aston Oxborough
Engeland Engeland
13
 Liam Kelly
Liam Kelly
Schotland Schotland
1
Verdediger
 Adam Gary Devine
Adam Gary Devine
Schotland Schotland
21
 Brodie Spencer
Brodie Spencer
Noord-Ierland Noord-Ierland
22
 Adam Montgomery
Adam Montgomery
Schotland Schotland
54
 Jili Buyabu
Jili Buyabu
Engeland Engeland
27
 Dan Casey
Dan Casey
Ierland Ierland
15
 Stephen O'Donnell
Stephen O'Donnell
Schotland Schotland
2
 Paul McGinn
Paul McGinn
Schotland Schotland
16
 Barry Maguire
Barry Maguire
Schotland Schotland
6
 Bevis Mugabi
Bevis Mugabi
Uganda Uganda
5
 Max Ross
Max Ross
Schotland Schotland
42
 Shane Blaney
Shane Blaney
Ierland Ierland
20
 Brannan McDermott
Brannan McDermott
Schotland Schotland
35
 Georgie Gent
Georgie Gent
Engeland Engeland
3
 Arran Bone
Arran Bone
Schotland Schotland
34
 Callan Elliot
Callan Elliot
Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
29
Middenvelder
 Callum Slattery
Callum Slattery
Engeland Engeland
8
 Calum Butcher
Calum Butcher
Engeland Engeland
66
 Andy Halliday
Andy Halliday
Schotland Schotland
11
 Sam Nicholson
Sam Nicholson
Schotland Schotland
19
 Blair Spittal
Blair Spittal
Schotland Schotland
7
 Davor Zdravkovski
Davor Zdravkovski
Noord-Macedonië Noord-Macedonië
17
 Harry Paton
Harry Paton
Canada Canada
12
 Lennon Miller
Lennon Miller
Schotland Schotland
38
 Mikey Booth
Mikey Booth
Schotland Schotland
52
Aanvaller
 Luca Ross
Luca Ross
Schotland Schotland
39
 Moses Ebiye
Moses Ebiye
Nigeria Nigeria
24
 Jonathan Obika
Jonathan Obika
Engeland Engeland
9
 Theo Bair
Theo Bair
Canada Canada
14
 Oli Shaw
Oli Shaw
Schotland Schotland
18
 Dylan Wells
Dylan Wells
Schotland Schotland
37
 Mark Ferrie
Mark Ferrie
Schotland Schotland
30
 Jack Vale
Jack Vale
Wales Wales
28
 Olly Whyte
Olly Whyte
Engeland Engeland
43
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\