Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Landskrona 8 5 3 0 14:4
DWWWD
18
2 IK Brage 8 4 3 1 10:7
DLWWD
15
3 Osters IF 8 3 4 1 11:6
LDDWD
13
4 Utsiktens BK 8 3 4 1 11:7
WLWDD
13
5 Degerfors IF 8 3 3 2 14:11
WDLLW
12
6 Oddevold 8 3 3 2 7:8
WDWLD
12
7 Helsingborg 8 2 5 1 9:8
LDWDD
11
8 Örebro SK 8 3 2 3 9:9
WWDWD
11
9 Sandvikens 8 3 2 3 10:12
WDLDW
11
10 Skovde AIK 8 3 2 3 5:9
WDLLW
11
11 Gefle 8 2 4 2 10:9
LDDWW
10
12 Trelleborg FF 8 2 3 3 6:7
LDWDD
9
13 Sundsvall 8 2 1 5 6:10
LDLLL
7
14 Orgryte IS 8 1 3 4 9:13
DDLWL
6
15 Östersunds FK 8 1 3 4 4:8
DDDLL
6
16 Varbergs BoIS 8 1 1 6 7:14
LDLLL
4
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Playoff degradatie
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

no-results-found

Er zijn geen topscorers beschikbaar voor dit team

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Ostersund
  • Locatie Jämtkraft Arena
  • Manager Powell, Magnus
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Magnus Powell
Magnus Powell
Zweden Zweden
Doelman
 Andrew Mills
Andrew Mills
Engeland Engeland
30
 Arnold Origi
Arnold Origi
Kenia Kenia
77
 Aly Keita
Aly Keita
Guinee Guinee
1
Verdediger
 Ali Suljic
Ali Suljic
Zweden Zweden
23
 Yannick Adjoumani
Yannick Adjoumani
Ivoorkust Ivoorkust
28
 Philip Bonde
Philip Bonde
Zweden Zweden
18
 Chrisnovic N'sa
Chrisnovic N'sa
Canada Canada
3
 Ziad Ghanoum
Ziad Ghanoum
Zweden Zweden
27
 Ogbu Abraham
Ogbu Abraham
Nigeria Nigeria
 Jakob Hedenquist
Jakob Hedenquist
Zweden Zweden
6
 Kevin Jablinski
Kevin Jablinski
Noorwegen Noorwegen
5
 Christopher Lundhall
Christopher Lundhall
Zweden Zweden
24
 Mansour Sinyan
Mansour Sinyan
Noorwegen Noorwegen
25
Middenvelder
 Albin Winbo
Albin Winbo
Zweden Zweden
29
 Simon Marklund
Simon Marklund
Zweden Zweden
10
 Mykola Musolitin
Mykola Musolitin
Oekraïne Oekraïne
11
 Nebiyou Perry
Nebiyou Perry
Zweden Zweden
7
 Andre Nader
Andre Nader
Zweden Zweden
19
 Ahmed Bonnah
Ahmed Bonnah
Zweden Zweden
22
 Albin Sporrong
Albin Sporrong
Zweden Zweden
16
 Simon Kroon
Simon Kroon
Zweden Zweden
21
 Erick Brendon Pinheiro da Silva
Erick Brendon Pinheiro da Silva
Brazilië Brazilië
8
 Henrik Norrby
Henrik Norrby
Zweden Zweden
24
 Michael Aduragbemi Oluwayemi
Michael Aduragbemi Oluwayemi
Nigeria Nigeria
20
Aanvaller
 Sebastian Karlsson Grach
Sebastian Karlsson Grach
Zweden Zweden
9
 Malcolm Stolt
Malcolm Stolt
Zweden Zweden
17
 Jamie Hopcutt
Jamie Hopcutt
Engeland Engeland
15
 Arquimides Ordonez
Arquimides Ordonez
Guatemala Guatemala
14
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\