Stand

Group A

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Bolivar La Paz 10 8 0 2 24:7
LW
24
2 Club Jorge Wilstermann 10 5 2 3 20:11
WW
17
3 Royal Pari 10 4 1 5 14:15
WL
13
4 Libertad Beni 10 4 1 5 10:17
L
13
5 CD Real Tomayapo 10 3 3 4 7:13
DL
12
6 Oriente Petrolero 10 1 3 6 7:19
D
6

Group B

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Club Aurora 8 3 4 1 5:4
DW
13
2 Club The Strongest 8 3 3 2 10:6
DW
12
3 Guabira 8 3 2 3 9:7
L
11
4 Palmaflor del Tropico 8 2 4 2 5:5
L
10
5 Real Santa Cruz 8 1 3 4 4:11
WL
6

Group C

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Blooming 10 7 1 2 16:8
D
22
2 Always Ready 10 4 3 3 20:17
WD
15
3 Universidad De Vinto 10 4 3 3 17:17
DW
15
4 Nacional Potosi 10 3 3 4 20:17
DL
12
5 Vaca Diez 10 4 0 6 14:21
W
12
6 Independiente Petroleros 10 2 2 6 10:17
LL
8
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Playoffs

Topscorers

no-results-found

Er zijn geen topscorers beschikbaar voor dit team

Team informatie

  • Land Bolivia Bolivia
  • Stad Cochabamba
  • Locatie Estadio Hipolito Lazarte
  • Manager Godoy, Pablo Andres
  • Marktwaarde -

Team Wedstrijden

no-search-results-found

Currently, there are no results available.

Teams

Manager
 Pablo Andres Godoy
Pablo Andres Godoy
Paraguay Paraguay
Doelman
 Raul Olivares
Raul Olivares
Chili Chili
1
 Paolo Garcia
Paolo Garcia
Bolivia Bolivia
40
 Gustavo Almada
Gustavo Almada
Bolivia Bolivia
12
 Juan Foronda
Juan Foronda
Bolivia Bolivia
13
Verdediger
 Juan Carlos Zampiery Rivarola
Juan Carlos Zampiery Rivarola
Bolivia Bolivia
17
 Jordy Candia
Jordy Candia
Bolivia Bolivia
 Julio Vila
Julio Vila
Argentinië Argentinië
2
 Joaquin Lencinas
Joaquin Lencinas
Argentinië Argentinië
26
 Diago Gimenez Flamminini
Diago Gimenez Flamminini
Argentinië Argentinië
6
 Shaiel Gandarillas
Shaiel Gandarillas
Bolivia Bolivia
Middenvelder
 Carlos Ribera
Carlos Ribera
Bolivia Bolivia
14
 Pablo Sebastian Laredo Pardo
Pablo Sebastian Laredo Pardo
Bolivia Bolivia
30
 Erick Cano
Erick Cano
Bolivia Bolivia
11
 Samuel Guzman Camargo
Samuel Guzman Camargo
Bolivia Bolivia
77
 Ivan Vidaurre
Ivan Vidaurre
Bolivia Bolivia
4
 Pablo Lujan
Pablo Lujan
Bolivia Bolivia
20
 Jose Pinto
Jose Pinto
Bolivia Bolivia
28
 Raul Castro
Raul Castro
Bolivia Bolivia
10
 Joel Calicho Laime
Joel Calicho Laime
Bolivia Bolivia
22
 Juan Pablo Magallanes
Juan Pablo Magallanes
Bolivia Bolivia
28
 Ramiro Mamani
Ramiro Mamani
Bolivia Bolivia
8
 Daniel Camacho
Daniel Camacho
Bolivia Bolivia
8
 Ronaldo Arancibia Cervantes
Ronaldo Arancibia Cervantes
Bolivia Bolivia
2
 Paolo Andres Alcocer Rojas
Paolo Andres Alcocer Rojas
Bolivia Bolivia
15
 Juan Salvador Mercado Galvez
Juan Salvador Mercado Galvez
Bolivia Bolivia
14
 Denilzon Ramallo Arze
Denilzon Ramallo Arze
Bolivia Bolivia
6
 Jose Alipaz
Jose Alipaz
Bolivia Bolivia
32
 Raul Rocabado
Raul Rocabado
Bolivia Bolivia
17
 Guilder Cuellar Rosales
Guilder Cuellar Rosales
Bolivia Bolivia
5
 Ivan Huayhuata
Ivan Huayhuata
Bolivia Bolivia
21
Aanvaller
 Rodrigo Andres Llano Montes
Rodrigo Andres Llano Montes
Bolivia Bolivia
24
 Maximiliano Ezequiel Nunez
Maximiliano Ezequiel Nunez
Argentinië Argentinië
7
 Leonardo Arana
Leonardo Arana
Bolivia Bolivia
 Ronaldo Monteiro
Ronaldo Monteiro
Bolivia Bolivia
18
 Tommy Reyes
Tommy Reyes
Colombia Colombia
9
 Rodrigo Vargas
Rodrigo Vargas
Bolivia Bolivia
7
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\