Ethnikos Achna
WWLDL
Stand
First Division
1. Division
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 26 | 18 | 5 | 3 | 54:16 |
LWLWW
| 59 | |
2 | Aris Limassol | 26 | 18 | 2 | 6 | 53:21 |
LDLLL
| 56 | |
3 | AEK Larnaca | 26 | 15 | 7 | 4 | 44:26 |
WLWWW
| 52 | |
4 | Pafos | 26 | 15 | 5 | 6 | 48:20 |
WDLLW
| 50 | |
5 | Omonia Nicosia | 26 | 14 | 7 | 5 | 49:30 |
WDWWL
| 49 | |
6 | Anorthosis Famagusta | 26 | 14 | 5 | 7 | 38:23 |
LDWLL
| 47 | |
7 | Apollon Limassol | 26 | 10 | 8 | 8 | 37:27 |
WWWWD
| 38 | |
8 | Nea Salamis Famagusta | 26 | 10 | 6 | 10 | 34:39 |
WLLLW
| 36 | |
9 | AEL Limassol | 26 | 9 | 3 | 14 | 34:45 |
DWWLW
| 30 | |
10 | Ethnikos Achna | 26 | 6 | 8 | 12 | 39:56 |
WWLDL
| 26 | |
11 | APK Karmiotissa | 26 | 5 | 5 | 16 | 31:53 |
DLWWD
| 20 | |
12 | AEZ Zakakiou | 26 | 2 | 10 | 14 | 28:59 |
LLLLL
| 16 | |
13 | Othellos Athienou | 26 | 3 | 6 | 17 | 20:52 |
LLLWD
| 15 | |
14 | Doxa Katokopias | 26 | 3 | 3 | 20 | 14:56 |
WLLWW
| 12 |
Championship Round
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 34 | 22 | 6 | 6 | 62:22 |
LWLWW
| 72 | |
2 | AEK Larnaca | 34 | 21 | 8 | 5 | 55:29 |
WLWWW
| 71 | |
3 | Omonia Nicosia | 34 | 19 | 8 | 7 | 60:36 |
WDWWL
| 65 | |
4 | Aris Limassol | 34 | 19 | 4 | 11 | 58:33 |
LDLLL
| 61 | |
5 | Pafos | 34 | 18 | 6 | 10 | 58:31 |
WDLLW
| 60 | |
6 | Anorthosis Famagusta | 34 | 15 | 7 | 12 | 45:37 |
LDWLL
| 52 |
Relegation Round
# | Team | G | W | G | V | Doelpunten | Laatste 5 | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 37 | 16 | 11 | 10 | 55:36 |
WWWWD
| 59 | |
2 | AEL Limassol | 37 | 14 | 8 | 15 | 55:61 |
DWWLW
| 50 | |
3 | Nea Salamis Famagusta | 38 | 13 | 8 | 17 | 48:59 |
WLLLW
| 47 | |
4 | Ethnikos Achna | 38 | 12 | 11 | 15 | 65:73 |
WWLDL
| 47 | |
5 | APK Karmiotissa | 37 | 10 | 9 | 18 | 54:70 |
DLWWD
| 39 | |
6 | Doxa Katokopias | 37 | 9 | 4 | 24 | 26:69 |
WLLWW
| 31 | |
7 | Othellos Athienou | 37 | 6 | 9 | 22 | 41:72 |
LLLWD
| 27 | |
8 | AEZ Zakakiou | 37 | 2 | 11 | 24 | 37:91 |
LLLLL
| 17 |
Woordenlijst
- G: Gespeeld
- W: Gewonnen
- G: Gelijke spelen
- V: Verliezen
- Pnt: Punten
- Kampioenschapsronde
- Degradatie speelronde
- Champions League kwalificatie
- Conference League kwalificatie
- Degradatie
Topscorers
Cyprus Cup
O19 EK Kwalificaties, Vrouwen
First Division
Speler | Wedstrijden | Assists | Doelpunten |
---|---|---|---|
Enzo Cabrera | 0 | 0 | 17 |
Marios Elia | 0 | 0 | 12 |
Marios Ilia | 0 | 0 | 6 |
Manuel de Iriondo | 0 | 0 | 4 |
Dejan Drazic | 0 | 0 | 4 |
Team informatie
- Land Cyprus
- Stad Achna
- Locatie Dasaki Stadium
- Manager Satsias, Marinos
- Marktwaarde -
Team Wedstrijden
Alle competities
First Division
07 mei
12:00 PM
12:00 PM
Ethnikos Achna
AEL Limassol
10 mei
12:00 PM
12:00 PM
Doxa Katokopias
Ethnikos Achna
Teams
Manager
Marinos Satsias
Doelman
Konstantinos Panagi
79
Andreas Stavrinou
33
Martin Bogatinov
1
Verdediger
Lucas Bijker
16
Marios Stylianou
28
Petros Ioannou
22
Thomas Nicolaou
21
Kire Ristevski
3
Marios Peratikos
6
Nikola Aksentijevic
93
Middenvelder
Patryk Lipski
8
Stefan Spirovski
4
Manuel de Iriondo
5
Panagiotis Artymatas
23
Diego Becker
24
Enzo Cabrera
30
Emmanuel Lomotey
12
Andreas Perdios
47
Aanvaller
Vladimir Bradonjic
11
Nicolas Mezquida
14
Marios Pechlivanis
10
Konstantinos Ilia
7
Vander
8
Marios Ilia
70
Nikos Ioannidis
29
Georgios Angelopoulos
80
Jay Enem
19
Marios Elia
70
Dimitris Christofi
77
Dejan Drazic
71
Luka Lemisko
31