Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Landskrona 12 8 3 1 20:7
DLWWW
27
2 Degerfors IF 12 6 4 2 21:13
WWDWW
22
3 Sandvikens 12 6 3 3 17:13
WDWWW
21
4 Osters IF 12 5 5 2 16:10
DWWLD
20
5 Utsiktens BK 12 5 4 3 14:11
DWWLL
19
6 IK Brage 12 5 3 4 11:10
DLLWL
18
7 Trelleborg FF 12 5 3 4 12:12
DWWLW
18
8 Helsingborg 12 4 5 3 13:11
DLLWW
17
9 Skovde AIK 12 4 3 5 9:15
WWLDL
15
10 Gefle 12 3 4 5 17:19
WLWLL
13
11 Östersunds FK 12 3 4 5 11:15
LWWLD
13
12 Oddevold 12 3 4 5 11:16
DLLDL
13
13 Örebro SK 12 3 3 6 12:16
DLLDL
12
14 Varbergs BoIS 12 3 3 6 13:18
LWDDW
12
15 Orgryte IS 12 2 4 6 15:19
LLLWD
10
16 Sundsvall 12 2 3 7 10:17
LDLLD
9
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Playoff degradatie
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Johan Hjelte, Jacob Karl
Jacob Karl Johan Hjelte
0 0 4
Englund, Leo
Leo Englund
0 0 3
Lundin, Anton
Anton Lundin
0 0 2
Edqvist, Adrian
Adrian Edqvist
0 0 2
Browning Lagerfeldt, Lukas Edward
Lukas Edward Browning Lagerfeldt
0 0 2

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Gavle
  • Locatie Gavlevallen
  • Manager Bengtsson, Mikael
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Mikael Bengtsson
Mikael Bengtsson
Zweden Zweden
Doelman
 Tobias Johansson
Tobias Johansson
Zweden Zweden
27
 Noel Sallum
Noel Sallum
Zweden Zweden
22
 Olov Oscar Joel Jonsson
Olov Oscar Joel Jonsson
Zweden Zweden
1
Verdediger
 Martin Rauschenberg Brorsen
Martin Rauschenberg Brorsen
Denemarken Denemarken
29
 Nils Eriksson
Nils Eriksson
Zweden Zweden
21
 Niclas Hakansson
Niclas Hakansson
Zweden Zweden
5
 Jesper Thomas Valter Merbom Adolfsson
Jesper Thomas Valter Merbom Adolfsson
Zweden Zweden
3
 Philip Ekman
Philip Ekman
Zweden Zweden
4
Middenvelder
 York Rafael
York Rafael
Rwanda Rwanda
24
 Oscar Tomas Lundin
Oscar Tomas Lundin
Zweden Zweden
6
 Anton Lundin
Anton Lundin
Zweden Zweden
8
 Albin Hjelm
Albin Hjelm
Zweden Zweden
20
 Iu Ranera Grau
Iu Ranera Grau
Spanje Spanje
44
 Christoffer Daniel Aspgren
Christoffer Daniel Aspgren
Zweden Zweden
19
 Samuel Adrian
Samuel Adrian
Zweden Zweden
35
 Lukas Edward Browning Lagerfeldt
Lukas Edward Browning Lagerfeldt
Zweden Zweden
6
 Sebastian Friman
Sebastian Friman
Zweden Zweden
14
 Kevin Persson
Kevin Persson
Zweden Zweden
16
 Constantino Capotondi
Constantino Capotondi
Zweden Zweden
18
Aanvaller
 Adrian Edqvist
Adrian Edqvist
Zweden Zweden
7
 Fakta Izak Adel
Fakta Izak Adel
Zweden Zweden
2
 Jacob Karl Johan Hjelte
Jacob Karl Johan Hjelte
Zweden Zweden
9
 Antonio Yakoub
Antonio Yakoub
Syrië Syrië
10
 Alvin Lattman
Alvin Lattman
Zweden Zweden
23
 Leo Englund
Leo Englund
Zweden Zweden
11
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\