Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Landskrona 4 2 2 0 7:2
WDWD
8
2 IK Brage 4 2 2 0 5:3
WDWD
8
3 Utsiktens BK 4 2 2 0 4:2
WDDW
8
4 Osters IF 4 2 1 1 5:3
DWWL
7
5 Oddevold 4 2 1 1 5:4
WDLW
7
6 Skovde AIK 4 2 1 1 3:3
WDLW
7
7 Sundsvall 4 2 0 2 4:4
WLWL
6
8 Sandvikens 4 2 0 2 3:6
LWLW
6
9 Degerfors IF 3 1 2 0 5:3
DWD
5
10 Helsingborg 3 1 2 0 5:4
WDD
5
11 Östersunds FK 4 1 1 2 2:4
LWLD
4
12 Örebro SK 4 1 0 3 4:6
LLLW
3
12 Varbergs BoIS 4 1 0 3 4:6
LLWL
3
14 Trelleborg FF 4 1 0 3 2:4
LLWL
3
15 Gefle 4 0 2 2 5:7
LDDL
2
16 Orgryte IS 4 0 2 2 3:5
LDLD
2
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Playoff degradatie
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Book, Robin
Robin Book
0 0 2
Trpchevski, Filip
Filip Trpchevski
0 0 2

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Gothenburg
  • Locatie Ruddalens IP
  • Manager Orovic, Bosko
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Bosko Orovic
Bosko Orovic
Zweden Zweden
Doelman
 Elias Hadaya
Elias Hadaya
Syrië Syrië
30
 Lukas Lehto
Lukas Lehto
Zweden Zweden
29
 Oliver Gustafsson
Oliver Gustafsson
Zweden Zweden
1
Verdediger
 Ivo Dominik Pekalski
Ivo Dominik Pekalski
Zweden Zweden
23
 Ronald Mukiibi
Ronald Mukiibi
Uganda Uganda
5
 Malkolm Moenza
Malkolm Moenza
Zweden Zweden
13
 Jesper Brandt
Jesper Brandt
Zweden Zweden
3
 Allan Mohideen
Allan Mohideen
Irak Irak
4
 Tim Fredrik Mikael Martinsson
Tim Fredrik Mikael Martinsson
Zweden Zweden
27
 Kevin Rodeblad Lowe
Kevin Rodeblad Lowe
Zweden Zweden
21
 Daniel Hermansson
Daniel Hermansson
Zweden Zweden
2
 Sebastian Lagerlund
Sebastian Lagerlund
Zweden Zweden
33
Middenvelder
 Erik Westermark
Erik Westermark
Zweden Zweden
6
 Suleman Zurmati
Suleman Zurmati
Zweden Zweden
15
 Mark Gorgos
Mark Gorgos
Syrië Syrië
17
 Karl Fredrik Bohm
Karl Fredrik Bohm
Zweden Zweden
7
 Alexander Faltsetas
Alexander Faltsetas
Zweden Zweden
8
 Robin Book
Robin Book
Zweden Zweden
11
 Predrag Randjelovic
Predrag Randjelovic
Noord-Macedonië Noord-Macedonië
22
Aanvaller
 Lorent Mehmeti
Lorent Mehmeti
Zweden Zweden
99
 Karl Landsten
Karl Landsten
Zweden Zweden
77
 Filip Trpchevski
Filip Trpchevski
Noord-Macedonië Noord-Macedonië
20
 Melker Osterberg
Melker Osterberg
Zweden Zweden
14
 Albin Skoglund
Albin Skoglund
Zweden Zweden
10
 Lucas Lima
Lucas Lima
Zweden Zweden
9
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\