Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Landskrona 3 2 1 0 6:1
WDW
7
2 IK Brage 3 2 1 0 4:2
WDW
7
3 Sundsvall 3 2 0 1 4:3
WLW
6
4 Degerfors IF 3 1 2 0 5:3
DWD
5
5 Helsingborg 3 1 2 0 5:4
WDD
5
6 Utsiktens BK 3 1 2 0 3:2
WDD
5
7 Osters IF 2 1 1 0 3:2
DW
4
8 Oddevold 3 1 1 1 3:3
WDL
4
9 Skovde AIK 3 1 1 1 2:3
WDL
4
10 Varbergs BoIS 3 1 0 2 3:3
LLW
3
11 Trelleborg FF 3 1 0 2 2:3
LLW
3
12 Östersunds FK 3 1 0 2 1:3
LWL
3
13 Sandvikens 3 1 0 2 2:6
LWL
3
14 Gefle 3 0 2 1 4:5
LDD
2
15 Orgryte IS 3 0 1 2 2:4
LDL
1
16 Örebro SK 2 0 0 2 1:3
LL
0
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Playoff degradatie
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Arvidsson, Johan
Johan Arvidsson
0 0 1
Appiah Nyarko, Kevin
Kevin Appiah Nyarko
0 0 1

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Borlange
  • Locatie Domnarvsvallen
  • Manager Mian, Janne
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Janne Mian
Janne Mian
Zweden Zweden
Doelman
 Viktor Frodig
Viktor Frodig
Zweden Zweden
1
 Emrik Eriksson
Emrik Eriksson
Zweden Zweden
30
 Andre Bernardini
Andre Bernardini
Brazilië Brazilië
13
Verdediger
 Michael  Alexander Zetterstrom
Michael Alexander Zetterstrom
Zweden Zweden
2
 Cesar Weilid
Cesar Weilid
Zweden Zweden
22
 Jacob Stensson
Jacob Stensson
Zweden Zweden
8
 Malte Persson
Malte Persson
Zweden Zweden
4
 Eirik Asante Gayi
Eirik Asante Gayi
Noorwegen Noorwegen
3
 Christopher Redenstrand
Christopher Redenstrand
Zweden Zweden
23
 Oskar Agren
Oskar Agren
Zweden Zweden
5
Middenvelder
 Adil Titi
Adil Titi
Zweden Zweden
6
 Gustav Berggren
Gustav Berggren
Zweden Zweden
10
 Johan Arvidsson
Johan Arvidsson
Zweden Zweden
11
 Henry Sletsjoe
Henry Sletsjoe
Zweden Zweden
21
 Jonah Almquist
Jonah Almquist
Zweden Zweden
25
 Emil Tot Wikstrom
Emil Tot Wikstrom
Zweden Zweden
7
 Pontus Jonsson
Pontus Jonsson
Zweden Zweden
17
 Filip Sjoberg
Filip Sjoberg
Zweden Zweden
20
 Ferhan Abic
Ferhan Abic
Zweden Zweden
18
Aanvaller
 Ieltsin Camoes
Ieltsin Camoes
Portugal Portugal
12
 Samouil Izountouemoi
Samouil Izountouemoi
Zweden Zweden
14
 Kevin Appiah Nyarko
Kevin Appiah Nyarko
Zweden Zweden
9
 Omur Pektas
Omur Pektas
Zweden Zweden
19
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\