Stand

# Team G W G V Doelpunten Laatste 5 Pnt
1 Landskrona 12 8 3 1 20:7
DLWWW
27
2 Degerfors IF 12 6 4 2 21:13
WWDWW
22
3 Sandvikens 12 6 3 3 17:13
WDWWW
21
4 Osters IF 12 5 5 2 16:10
DWWLD
20
5 Utsiktens BK 12 5 4 3 14:11
DWWLL
19
6 IK Brage 12 5 3 4 11:10
DLLWL
18
7 Trelleborg FF 12 5 3 4 12:12
DWWLW
18
8 Helsingborg 12 4 5 3 13:11
DLLWW
17
9 Skovde AIK 12 4 3 5 9:15
WWLDL
15
10 Gefle 12 3 4 5 17:19
WLWLL
13
11 Östersunds FK 12 3 4 5 11:15
LWWLD
13
12 Oddevold 12 3 4 5 11:16
DLLDL
13
13 Örebro SK 12 3 3 6 12:16
DLLDL
12
14 Varbergs BoIS 12 3 3 6 13:18
LWDDW
12
15 Orgryte IS 12 2 4 6 15:19
LLLWD
10
16 Sundsvall 12 2 3 7 10:17
LDLLD
9
Woordenlijst
  • G: Gespeeld
  • W: Gewonnen
  • G: Gelijke spelen
  • V: Verliezen
  • Pnt: Punten
  • Promotie
  • Promotie Playoff
  • Playoff degradatie
  • Degradatie
Mocht het voorkomen dat twee (of meer) teams gelijk eindigen in puntenaantal, dan zal het volgende systeem worden toegepast om het verschil aan te tonen: 1. Doelsaldo 2. Doelpunten gescoord

Topscorers

Speler Wedstrijden Assists Doelpunten
Ihler, Frederik
Frederik Ihler
0 0 6
Egnell, Adam
Adam Egnell
0 0 3
Fosuhene Asare, Kofi
Kofi Fosuhene Asare
0 0 3
Dzabic, Robin
Robin Dzabic
0 0 2
Karlsson, Victor
Victor Karlsson
0 0 1

Team informatie

  • Land Zweden Zweden
  • Stad Landskrona
  • Locatie Landskrona IP
  • Manager Molder, Max
  • Marktwaarde -

Teams

Manager
 Max Molder
Max Molder
Zweden Zweden
Doelman
 Amr Kaddoura
Amr Kaddoura
Palestijnse territoria Palestijnse territoria
1
 Svante Hildeman
Svante Hildeman
Zweden Zweden
29
 Hampus Pauli
Hampus Pauli
Zweden Zweden
30
Verdediger
 William Ondrejka
William Ondrejka
Zweden Zweden
26
 Emil Lindman
Emil Lindman
Zweden Zweden
24
 Victor Karlsson
Victor Karlsson
Zweden Zweden
7
 Erik Hedenquist
Erik Hedenquist
Zweden Zweden
13
 Gustaf Weststrom
Gustaf Weststrom
Zweden Zweden
3
 Rassa Rahmani
Rassa Rahmani
Zweden Zweden
2
 Vincent Sundberg
Vincent Sundberg
Noord-Macedonië Noord-Macedonië
19
 Melker Jonsson
Melker Jonsson
Zweden Zweden
12
 Philip Andersson
Philip Andersson
Zweden Zweden
6
 Jesper Strid
Jesper Strid
Zweden Zweden
16
Middenvelder
 Adam Egnell
Adam Egnell
Zweden Zweden
10
David Edvardsson
David Edvardsson
Zweden Zweden
14
 Max Nilsson
Max Nilsson
Zweden Zweden
23
 Gustaf Bruzelius
Gustaf Bruzelius
Zweden Zweden
4
 Max Med Omar Mohamed
Max Med Omar Mohamed
Zweden Zweden
15
 Filip Sachpekidis
Filip Sachpekidis
Zweden Zweden
5
 Sam Hegdal
Sam Hegdal
Zweden Zweden
28
Aanvaller
 Kofi Fosuhene Asare
Kofi Fosuhene Asare
Zweden Zweden
47
 Samuel Burakowsky
Samuel Burakowsky
Zweden Zweden
17
 Frederik Ihler
Frederik Ihler
Denemarken Denemarken
9
 Robin Dzabic
Robin Dzabic
Zweden Zweden
8
    )    (       (       (      (            (       (
 ( /(    )\ )    )\ )    )\ )   )\ )         )\ )    )\ )     (
 )\())  (()/(   (()/(   (()/(  (()/(   (    (()/(   (()/(     )\
((_)\    /(_))   /(_))   /(_))  /(_))  )\    /(_))   /(_)) ((((_)(
  ((_)  (_))_   (_))_   (_))   (_))   ((_)  (_))_   (_))    )\ _ )\
 / _ \   |   \   |   \  / __|  | _ \  | __|  |   \  |_ _|   (_)_\(_)
| (_) |  | |) |  | |) | \__ \  |  _/  | _|   | |) |  | |     / _ \
 \___/   |___/   |___/  |___/  |_|    |___|  |___/  |___|   /_/ \_\